Testery akumulatorów serii MDX - Midtronics

  • ProducentMidtronics
  • Kategoria Urządzenia elektryczne / elektroniczne
Tester MDX, firmy Midtronics, światowego lidera w dziedzinie diagnostyki układów elektrycznych i baterii akumulatorowych, służy do badania akumulatorów różnego typu 6 i 12 V oraz układu rozru
  • 1. Obudowa wykonana z odpornego na kwasy plastiku ABS
  • 2. Pasywna metoda pomiaru ( na zasadzie konduktancji ) gwarantuje powtarzalność wyników, nie rozładowuje akumulatora, a także zapewnia większe bezpieczeństwo w czasie testu.
  • 3. Menu w języku polskim

Nowy tester MDX-655P, firmy Midtronics, światowego lidera w dziedzinie diagnostyki układów elektrycznych i baterii akumulatorowych, do badania akumulatorów różnego typu 6 i 12 V oraz układu rozruchowego i ładowania 12 i 24 V. Posiada wbudowaną drukarkę

Nowy model testera MDX-655, firmy Midtronics, światowego lidera w dziedzinie diagnostyki układów elektrycznych i baterii akumulatorowych, służy do badania akumulatorów różnego typu 6 i 12 V oraz układu rozruchowego i ładowania 12 i 24 V.

Nowy model testera MDX-645P, firmy Midtronics, światowego lidera w dziedzinie diagnostyki układów elektrycznych i baterii akumulatorowych, służy do badania akumulatorów różnego typu 6 i 12 V. Urządzenie posiada wbudowaną drukarkę.

Nowy model testera MDX-645, firmy Midtronics, światowego lidera w dziedzinie diagnostyki układów elektrycznych i baterii akumulatorowych, służy do badania akumulatorów różnego typu 6 i 12 V.

Konduktancyjny tester nowej serii MDX-335P to urządzenie do badania baterii 12V typu PB, ŻEL lub AGM, układów rozruchu i ładowania w samochodach osobowych i dostawczych. Tester sprawdza i diagnozuje stan akumulatora, rozrusznika i alternatora. Wersja z drukarką.

Nowe testery serii MDX-300, firmy Midtronics, światowego lidera w dziedzinie diagnostyki układów elektrycznych i baterii akumulatorowych, służą do badania akumulatorów różnego typu oraz układów elektrycznych w samochodach.Wersja z drukarką.

Skontaktuj się
z doradcami

Twoja lista produktów

po zamknięciu, znajdziesz listę zawsze w dolnym prawym rogu ekranu

Twoja lista jest pusta. Uzupełnisz ją, klikając przycisk "Zapytaj o ofertę" na karcie produktu.

Aby wysłać zapytanie podaj dane:

niewymagane
prosimy Cię o kod pocztowy, aby skierować Twoje zapytanie do właściwego doradcy
0