Urządzenie do kalibracji ADAS, kamer, radaru, lidaru, TechPRO Digital ADAS

 • ProducentMahle
 • Kategoria Diagnostyka
 • Typ pojazdu
  • Osobowy
Urządzenie do kalibracji ADAS (systemów wspomagania kierowcy). Uniwersalne, obsługa wielu marek i modeli samochodów. Jeden wyświetlacz 65" 4K zastępuje fizyczne panele kalibracyjne.
 • 1. Opatentowana technologia Keystone System
 • 2. Obsługa wielu marek i modeli samochodów
 • 3. TARGETLESS, jeden wyświetlacz 65" 4k zamiast wielu paneli kalibracyjnych
 • 4. Brak kosztów zakupu i magazynowania, uszkodzenia paneli kalibracyjnych
 • 5. Aktualizacje paneli kalibracyjnych online
 • 6. Prosty w użyciu, urządzenie wyświetla instrukcje "krok po kroku"
 • 7. Precyzyjne wyniki
 • 8. Wystarczy pomieszczenie ok 30 m2
 • 9. Procedury OEM

Kalibracja ADAS systemów wspomagania kierowcy!

Mahle TechPRO® Digital ADAS - pierwsze na rynku urządzenie do kalibracji ADAS z targetami cyfrowymi, wyświetlanymi na TV 65" 4K, które zastępują zestaw fizycznych paneli kalibracyjnych wieszanych na statywie.

Prosta obsługa

Do wykonania procedury kalibracji wystarczy jedna osoba! Procedura kalibracji jest szybka i intuicyjna. W oprogramowaniu testera TechPRO (niezbędny do działania zestawu) należy wprowadzić odległości odczytane z laserowych dalmierzy umiejscowionych na listwie pomiarowej, wybrać model kalibrowanego pojazdu oraz ustawć z pomocą elektrycznej windy ekran 65" 4K na wysokości podanej w procedurze kalibracji. To wszystko, kalibracja przebiegnie automatycznie. W przypadku analogowych tablic, pojazd należy ustawiać w zalecanych odległościach, które w przypadku niektórych aut sięgają nawet 20 m. W wielu przypadkach uniemożliwia to warsztatowi z niewielkim metrażem wykonanie usługi – ciężko gdziekolwiek znaleźć tak dużą przestrzeń z całkowicie płaskim podłożem. Mahle TechPRO Digital ADAS nie wymaga takich zabiegów. Pojazd podczas kalibracji może stać nawet kilkadziesiąt centymetrów od statywu z ekranem 65" 4K, kiedy procedura kalibracji będzie wymagała zmiany odległości wzornika kalibracyjnego od kamery, Mahle TechPRO Digital ADAS automatycznie wyświetli na ekranie odpowiednio pomniejszony wzornik kalibracyjny, symulując zadaną odległość.

System Keystone

Kamery pojazdu „widzą” targety zgodnie z wytycznymi producenta, nawet kiedy urządzenie do kalibracji nie jest ustawione ani prostopadle, ani na środku względem kalibrowanego pojazdu. Technologia polega na wykrywaniu przez urządzenie pozycji wyświetlanych wzorników kalibracyjnych względem pozycji pojazdu i korekcji wyświetlanych plansz w celu kompensacji ich nieprecyzyjnego ustawienia. Rozwiązanie znacząco skraca czas obsługi.

Procedury OEM! Wysokie pokrycie rynku EU

Technologia TARGETLESS zapewnia prostą i szybką kalibrację systemów wspomagania jazdy ADAS praktycznie wszystkich producentów i typów pojazdów. Zastosowanie ekranu 65" 4K i cyfrowych wzorników kalibracyjnych  oszczędza czas potrzebny np. na precyzyjne ustawianie paneli kalibracyjnych względem pojazdu. Aktualizacja online cyfrowych paneli zapewnia realne oszczędności, nie musisz dokupywać paneli do kalibracji pojazdów, które pojawią się na rynku.

Dzięki nieustannym aktualizacjom z TechPRO® Digital ADAS skalibrujesz pojazdy, które dopiero pojawią się na rynku oraz masz dostęp do najnowszych funkcji i procedur. MAHLE TechPRO® Digital ADAS wyznacza nowe standardy wśród urządzeń do kalibracji asystenta jazdy i jest gotowe na przyszłość.

Specyfikacja:

 

Wymiary: 270 x 150 x 180 cm

Waga: 75 kg

Ekran: 65" 4K

Sterowanie: PC (Windows 10)

Kalibracja:

radar przedni
kamera przednia
kamera tylna
kamera 360°
kamera noktowizyjna
czujnik martwego pola

Skontaktuj się
z doradcami

Twoja lista produktów

po zamknięciu, znajdziesz listę zawsze w dolnym prawym rogu ekranu

Twoja lista jest pusta. Uzupełnisz ją, klikając przycisk "Zapytaj o ofertę" na karcie produktu.

Aby wysłać zapytanie podaj dane:

niewymagane
prosimy Cię o kod pocztowy, aby skierować Twoje zapytanie do właściwego doradcy
0