Wręczono Złote Medale MTP dla firmy Sosnowski

Laureatów konkursu o Złoty Medal Grupy MTP poznaliśmy jeszcze w 2020 roku, przed wirtualną edycją Targów Techniki Motoryzacyjnej. Oficjalne wręczenie nagród odbyło sie dopiero teraz. Medale odebrał dr inż Rafał Sosnowski, właściciel firmy Sosnowski Sp. zo.o. Sp. k. Nagrody za innowacyjność, pomysłowość i nowoczesność przyznano czterem urządzeniom.

Urządzenie do kalibracji ADAS TechPRO® Digital ADAS - pierwsze na rynku urządzenie do kalibracji ADAS, które korzysta z TV 65" 4K do wyświetlania paneli kalibracyjnych. Cyfrowe wzorniki kalibracyjne eliminują wydatki związane z zakupem fizycznych paneli kalibracyjnych dla różnych marek i modeli. Dzięki aktualizacjom online urządzenie jest gotowe na obsługę pojazdów które wejdą na rynek!

Stacja do serwisu klimatyzacji MAHLE ArcticPRO ACX - urządzenie do serwisu klimatyzacji we wszystkich typach pojazdów, także hybrydowych i elektrycznych. Łączność Bluetooth i WiFi zapewniają zdalny podgląd ekranu urządzenia, wysyłanie raportów SMS, korzystanie z drukarek w sieci lokalnej, zdalną diagnostykę, aktualizacje online. Komisja doceniła opatentowana technologię E3 Pump która wydłuża do 10 razy okres eksploatacji oleju oraz złączki E3 Connect które umozliwiają odzysk do 100% czynnika z przewodów i szybkozłączek.

Aplikacja SRS Manager do sterowania szarpakiem i aplikacja IT.NORCOM do zarządzania SKP - Obie aplikacje sa ze soba preintegrowane i w pracując w tandemie, zwiekszaja efektywność pracy na SKP oraz rozwiązują wiele aktualnych problemów związanych z dokumentację usterek i archiwizacją wskazań urządzeń pomiarowych.

Diagnostyka opon Ravaglioli Tyre Profiler - przejazdowe urządzenie do natychmiastowego pomiaru i analizy profilu bieżnika opon w momencie kiedy klient wjeżdża do serwisu. Urządzenie natychmiast drukuje raport o: stanie bieżnika, problemach z geometrią, drodze hamowania na mokrej nawierzchni, potrzebie zamiany opon przednich z tylnymi.

Twoja lista produktów

po zamknięciu, znajdziesz listę zawsze w dolnym prawym rogu ekranu

Twoja lista jest pusta. Uzupełnisz ją, klikając przycisk "Zapytaj o ofertę" na karcie produktu.

Aby wysłać zapytanie podaj dane:

niewymagane
prosimy Cię o kod pocztowy, aby skierować Twoje zapytanie do właściwego doradcy
0