MPK Poznań

  • Nazwa firmy MPK Poznań
  • Miejscowość Poznań

Zastosowanie

Dostawa żurawia, wciągników obrotnic zewnętrznych i wewnętrznych, podnośników kolumnowych w konfiguracji 8 i 12 kolumn, suwnicy natorowej, narzędzi ręcznych

Opinie naszych klientów

Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM

Adam Prynda

Polecamy firmę Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k. Jako wiarygodnego dostawcę wyposażenia zaplecza obsługi taboru.

30 Lipiec 2018

PKP Intercity S.A.

Andrzej Bokszczanin

Polecamy firmę Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k. Jako wiarygodnego wykonawcę robót budowlanych oraz dostawcę wyposażenia dla zaplecza obsługi tabor, w zakresie systemów nawadniająco - odfekalniających tabor kolejowy.

30 Lipiec 2018

BMK w Rzeszowie

Bogusław Krzaczyński

Rekomenduję firmę Sosnowski Sp. z o.o. Sp. k.... jako sprawdzonego dostawcę w zakresie dostawy i montażu prefabrykowanych kanałów stalowych.

30 Lipiec 2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Olsztynie

Mieczysław Królak

Firma Sosnowski cechuje się rzetelnością, precyzją, terminowością oraz posiada fachową kadrę pracowniczą. Możemy bez obaw polecić każdemu potencjalnemu inwestorowi usługi świadczone przez usługi świadczone przez firmę Sosnowski.

30 Lipiec 2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

Jan Macała

Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z naszego zakupu i możemy śmiało polecić innym przedsiębiorstwom komunikacyjnym, przedmiotowe typy podnośników.

30 Lipiec 2018

PKP Intercity S.A.

Andrzej Bokszczanin

Polecamy firmę SOSNOWSKI SPp. z o.o. Sp. k. Jako wiarygodnego wykonawcę robót budowlanych oraz dostawcę wyposażenia dla zaplecza obsługi taboru, w zakresie systemów nawadniająco - odfekalniających tabor kolejowy.

1 Maj 2018

Koleje Dolnośląskie S.A.

Piotr Rachwalski

Polecamy firmę SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k. jako wiarygodnego dostawcę wyposażenia zaplecza naprawy taboru.

29 Maj 2018

ZUT REMTRAK sp. z o.o.

Zbigniew Ciemny

Firma SOSONOWSKI wywiązała się z powierzonego zadania i dostarczyła nam rozwiązanie spełniające wszystkie stawiane przez nas tym urządzeniom wymagania.

30 Lipiec 2018

PESA Bydgoszcz S.A.

Andrzej Wesołowski

Firma SOSNOWSKI Sp. z o.o. Sp. k. wywiązała się ze złożonych zleceń należycie i w terminie. Jej serwis zapewnia pełną obsługę gwarancyjna i pogwarancyjną dostarczonych urządzeń.

18 Czerwiec 2018

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w Krakowie

Julian Pilszczek

"Możemy potwierdzić dobrą jakość oferowanych produktów i terminowość wykonywanych zadań. Ponadto pracownicy firmy wykazywali się doświadczeniem i wiedzą techniczną w zakresie oferowanych produktów".

31 Marzec 2018

Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o.

Leszek Krawczyk

Pracownicy firmy "Sosnowski" wykazali się doświadczeniem i wiedzą techniczną w zakresie oferowanych produktów. Firmę "Sosnowski" postrzegamy jako partnera godnego zaufania przy realizacji podobnego typu inwestycji z pełną odpowiedzialnością polecamy tego Wykonawcę".

31 Marzec 2018

Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.

Mieczysław Jędrzejek

"Wykonane prace odpowiadają naszym oczekiwaniom i były w 100% zgodne z wymaganiami zawartymi w umowie przy zachowaniu właściwej jakości i z należytą starannością. Firma wykazała się dobrą organizacją pracy i profesjonalnym wykonawstwem".

31 Marzec 2018

PKP Energetyka

Jan Kocharczyk

"Stwierdzamy, że w/w roboty zostały wykonane bardzo starannie, w terminie z wysoką fachowością, co upoważnia Nas do udzielenia firmie "Sosnowski" pełnej rekomendacji".

31 Marzec 2018

Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

Andrzej Chańko

"Firma Sosnowski spełniła nasze oczekiwania i jest godnym polecenia partnerem biznesowym. Pragniemy również zaznaczyć, że w całym procesie wykonania przedmiotu zamówienia przedstawiciele firmy Sosnowski wykazywali się profesjonalną wiedzą techniczną i technologiczną oraz dużym zaangażowaniem w realizowany przez nich kontrakt".

18 Czerwiec 2018

Masz pytania?

Monika Korwin

Doradca Klienta - Warsztaty i SKP

Michał Stankiewicz

Doradca Klienta - Warsztaty i SKP

Agnieszka Piotrowska

Logistyk

Mariusz Syldatk

Dyrektor Handlowy ds. Kolejnictwa

Łukasz Poprawa

Kierownik Serwisu

Marzena Sztukowska

Serwis Urządzeń i Części

Michał Kotarak

Dyrektor Handlowy ds. Warsztatów i SKP

Kontakt

Schowek

Schowek jest pusty. Możesz wybrać produkty z naszej oferty i dodać je do schowka. Produkty dodane do schowka możesz przesłać do nas do wyceny.

Aby wysłać zapytanie podaj dane:

0