Urządzenie do geometrii 3D Hofmann Geoliner 609

 • ProducentHofmann
 • Kategoria Urządzenia do geometrii kół, zawieszenia
 • Typ pojazdu
  • Osobowy
 • Zobacz video
Ekonomiczne urządzenie do geometrii kół, zwieszenia w technologii pomiaru 3D bez kalibracji do stanowiska. Pomiar na posadzce lub podnośniku. Szafkę pomiarową zastąpiono tabletem.
 • 1. Zajmuje mało miejsca, bez szafki sterowania
 • 2. Od ponad 35 lat rozwijana baza pojazdów.
 • 3. Sterowanie i podgląd regulacji za pomocą tabletu
 • 4. Obracana belka z kamerami ułatwia przechowywanie
 • 5. Technologia pomiaru 3D bez kalibracji do stanowiska., Wyjmujesz i korzystasz.
 • 6. Ultraszybkie kamery NextGen z odświeżaniem do 60 razy na s.
 • 7. Wskaźniki VODI
 • 8. Mobilna podstawa
 • 9. Aktualizacje online oprogramowania i bazy pojazdów.
 • 10. 40 języków (w tym polski, rosyjski)

Ekonomiczne urządzenie do pomiaru i regulacji geometrii kół, zawieszenia, w czasie poniżej 5 minut. Urządzenie Hofmann Geoliner 609 charakteryzuje się bardzo kompaktowymi wymiarami. Szafkę sterowania zastąpiono poręcznym tabletem. Urządzenie jest gotowe do pracy zaraz po rozpakowaniu, wystarczy jedna osoba do instalacji i pierwszego uruchomienia. Po złożeniu (obrócie o 90%) belki z kamerami, geometria praktycznie nie zajmuje miejsca w warsztacie.

Hofmann Geoliner 609 oferuje taką samą szybkość i precyzję pomiaru oraz podstawowe funkcje, co wyższe modele z rodziny Geoliner.  Hofmann Geoliner 609 działa w technologii pomiaru 3D bez kalibracji do stanowiska pomiarowego oraz bez idealnie wypoziomowanego stanowiska pomiarowego. Geometria Hofmann Geoliner 609 może pracować zarówno na posadzce jak i podnośniku. Urządzenie posiada od 35 lat rozwijaną bazę danych pojazdów osobowych i dostawczych.

Geometria Hofmann Geoliner 609 istotnie zwiększa efektywność pracy w warsztacie. Urządzenie jest gotowe do pracy od razu po uruchomieniu. Ultraszybkie kamery NextGen realizują pomiar w czasie rzeczywistym z odświeżaniem do 60 razy na s (poprzednia generacja kamer wykonywała pomiar dopiero po zatrzymaniu obrotu koła). 

Kamery Pro42 vs. kamery NextGen

Hofmann Geoliner 609 działa z intuicyjnym oprogramowaniem NextGen. Przejście z jednego etapu procedury pomiarowej do kolejnego następuje automatycznie, operator śledzi i wykonuje instrukcje wyświetlane na ekranie urządzenia.

Bez kalibracji do stanowiska diagnostycznego.

Hofmann Geoliner 609 nie wymaga kalibracji do stanowiska diagnostycznego oraz wypoziomowanego stanowiska diagnostycznego. Geometrię wystarczy ustawić, podłączyć do zasilania i korzystać.

Automatyczna kompensacja zakłóceń.

Hofmann Geoliner 609 wykrywa zewnętrzne źródła zakłóceń, np. odchylenia stanowiska pomiarowego lub podnośnika diagnostycznego od poziomu, niedokładne ustawienie kamer względem targetów, niepoprawne założenie cel na koła i automatycznie kompensuje wykryte zakłócenia. Kompensacja może być wykonana dla obu osi pojazdu lub tylko dla jednej osi. W przypadku wystąpienia zakłóceń, których nie da się skompensować automatycznie, urządzenie wyświetla komunikat z prośbą o interwencję operatora razem z instrukcją jak usunąć problem.

Snap-on Cloud i aktualizacje OnLine.

Podłączenie geometrii Hofmann Geoliner 609 do internetu zapewnia aktualizacje online oprogramowanie i bazy pojazdów. Połączenie z internetem wymagane jest również do wysyłania raportów do chmury Snap-on, np. w celu wydruku raportu na dowolnej drukarce.

Mobilna podstawa.

Mobilna podstawa z kółkami pod szafke sterowania i statyw z kamerami umozliwia kożystanie z użądzenia na wielu stanowiskach. Technologia pomiaru 3D nie wymaga kalibracji do stanowiska pomiarowego.

Wskaźniki VODI.

Widoczne z każdego miejsca wskaźniki VODI umożliwiają wykonanie regulacji geometrii zawieszenia bez podchodzenia do szafki sterowania i bez spoglądania na ekran z wynikami pomiaru. Wskaźniki VODI za pomocą diod informują operatora o statusie urządzenie (target w/poza polem widzenia kamery) oraz wymaganych czynnościach obsługowych (przetocz do przodu / do tyłu / stop, skręć kierownicą w prawo / w lewo). Rozwiązanie istotnie zwiększa efektywność pracy przy geometrii zawieszenia.

Zaciski AC100 zakładane na felgę, również z kołpakiem.

Specyfikacja:


Średnica obręczy koła pojazdu: 12″-24″

Rozstaw kół pojazdu: 1219-2438mm

Rozstaw osi pojazdu: 2007-4572mm

Zasilanie: 110-230V, 15A

Skontaktuj się
z doradcami

Twoja lista produktów

po zamknięciu, znajdziesz listę zawsze w dolnym prawym rogu ekranu

Twoja lista jest pusta. Uzupełnisz ją, klikając przycisk "Zapytaj o ofertę" na karcie produktu.

Aby wysłać zapytanie podaj dane:

niewymagane
prosimy Cię o kod pocztowy, aby skierować Twoje zapytanie do właściwego doradcy
0